nr. totaal naam renner vereniging deelgenomen GO-1 RO-1 SP ST NU GO-2 AL RIJ BL DO DE ZO LE HO BE RO-2
  punten     aantal keer uitslag                            
  D-KLASSE       s = gestart maar niet gefinished                
1 272 Anja Reinders Excelsior 15 1 4 2 3 3 4 3 4 3   3 5 3 1 2 2
2 266 Esther Kortekaas Jan van Arckel 14   6   1 1 3 1 1 1 2 1 3 2 4 1 1
3 250 Juul Hubert Restore 14   2 1 4 4 2 5 3 2 3 2 6 4 3   3
4 212 Cora Verhoeve Excelsior 16 2 9 4 6 9 8 10 10 9 8 7 9 11 8 6 8
5 180 Thamara Pijpers De Mol 12   10     6 5 7 6 5 4   7 8 6 3 5
6 180 Mascha Mulder Restore 10   1     2 1 2 2 s 1   2 1 2    
7 162 Romy Bakker   12         8 6 9 11 10 5 5 8 12 5 5 6
8 157 Minke Bakker   12         7 7 8 9 6 6 4 11 10 s 4 7
9 119 Lisette de Hoog De Pedaalridders 10         10   11 7 7 7 8 12 13   7 9
10 93 Sytske de Jong De Spartaan 7   8   7 5     8 8   10     8    
11 83 Ashlyn van Baarle Restore 5   5 3 5     4 5                
12 54 Rylana Soepenberg Spartaan 4             6   4         s   4
13 28 Danielle Sluyter WWV 2   7                       7    
14 26 Bonnie Vuure   2                     6 10        
15 20 Dirkje Bazuin Restore 1                       1        
16 19 Ilona Valkenburg Gaul 1       2                        
17 18 Mieke Troost Dirty Hill 1   3                            
18 17 Lucinda Brand AA drinks 1                       4        
19 16 Hanneke de Goeje Swift 1                         5      
20 15 Jermaine Post Swift 1                         6      
21 14 Anouk Rockx RSC de Zuidwesthoek 1                         7      
22 13 Anneke Lubeek De Mol 1       8                        
23 12 Jetje van der Meulen   1                     9          
24 12 Yvette Broex WTC de Amstel 1                         9      
25 10 Charlotte Peeters   1         11                      
26 9 Liane van Egmond   1             12                  
27 9 Emily Spitsbaard   1               12                
28 5 Yulia vd Lee WV het Stadion 1                         s